+372 555 14 505 (Tallinn)

+372 555 14 809 (Tartu)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Juhised

02 dic 2017

Beebitoa mööbel

, Meblik

Beebitoa mööbel Lapseootus on parim ettevalmistusaeg valida uuele ilmakodanikule riideid, mänguasju, vankrit, isegi haiglat ja miks mitte ka juba lasteaeda. On palju asju, mida meeles pidada ja seetõttu on igasugune nõu ja abi teretulnud. Niisiis, millest peaks lapsevanemad juhinduma, valides beebitoa mööblit.

Loe edasi…

29 nov 2017

Kuidas kujundada 10-aastase poisi tuba?

, Meblik

10 aastat ei ole lihtsalt niisama vanus noore mehe elus. Häbelikust poisipõnnist saab nüüd tõsine.4-nda klassi õpilane. Ta on piisavalt iseseisev oma otsuste tegemisel, olles teadlik nende võimalikest tagajärgedest (loomulikult on hinnatud ka lapsevanemate või suuremate õdede-vendade soovitused). Neljandasse klassi minek on seotud uute väljakutsetega – 10-aastane poiss tuleb algklassidest, kus ta on õppinud lugema, kirjutama, grammatika- ja matemaatika reegleid – nüüd aga on nii koolis kui kodus uued teemad ja ülesanded. Senised lemmiktegelased muinasjuttudest on asendunud filmide superkangelastega ja poiss ise tahaks juba tunda end teismelisena. Kuidas seda kõike korraldada?

Loe edasi…

26 nov 2017

Lapse tuba – mis värvi?

, Meblik

Lapse tuba – mis värvi? Roosa, sinine, valge, beež, pastelsed toonid, intensiivsed värvid ja mustrilised taustapildid – lapse tuppa võib valida sama palju värve nagu mis tahes teise ruumi kogu majas. Milline sobib kõige paremini? See valitakse vastavalt lapse vanusele.

Loe edasi…

18 oct 2017

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida?

, Meblik

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida? Mingist hetkest saab meie väikesest printsessist üpris täiskasvanud teismeline tüdruk. Roosad ja värvilised mänguasjad enam ei sobi ja need soovitakse asendada stiilsete aksessuaaridega. Seega kerkib õhku oluline küsimus - millised aksessuaarid sobivad kõige paremini teismeliste tüdrukute tuppa?

Loe edasi…

16 oct 2017

Jagatud tuba

, Meblik

Jagatud tuba Korraldada õdedele-vendadele ühine tuba on suur väljakutse, kuid samal ajal võib see olla ka huvitav seiklus. Et tuba sobiks ideaalselt õdedele-vendadele, tuleks mõned õige mööbli- ja värvivalikut lihtsustavad küsimused valmis mõelda juba toa projekteerimisel.

Loe edasi…

Go top