+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Beebimööbel - 5 kõige populaarsemat trendi 2015. aastal

Beebimööbel - 5 kõige populaarsemat trendi 2015. aastal

Trendikas beebimööbel 2015. aastal:

Vintage stiil

On sul siis mõttes antiikne beebimööbel või otsid midagi uut, millele on kunstlikult antud kantud välimus – igal juhul teeb vintage stiilis beebimööbel teeb beebitoast erilise. Praguneva värviga kaetud või tuhmides toonides beebimööbel loob selleks just vastava mulje. Samuti on üha populaarsemaks saanud rauast hällid ning need lisavad vajalikku stiili igale igale beebitoale.

Julge ja erksavärviline

Erksad ja kontrastsed värvid aitavad kaasa beebide silmanägemise arenemisele, seda eriti esimestel kuudel. Kui beebimööbel on julge joontega ja erksates toonides, ümbritsed oma beebi paljude kujundite ja värvidega. Kaasaegne beebimööbel on puhaste joontega ja see omakorda sobib hästi kokku erksa värvipaletiga.

Punutud mööbel

Punutud mööbel ei ole mõeldud ainult verandal kasutamiseks, sellest on saanud populaarne valik lisamaks oma interjöörile pehmet muljet, kaasa arvatud ka beebimööbel. Kas siis naturaalset värvi või valgeks värvitult – punutud beebimööbel on väga armas. Selles stiilis võib olla pea iga mööblitükk sinu beebitoas – häll või mähkimislaud, mähkmekorv või kiiktool. Ka üksikud punutud mööbliesemed sobivad muud mööblid täiendama, kui otsid vaid midagi olemasoleva mööbli uuendamiseks, mitte kogu komplekti.

Peen stiil

Rikkalikust puidust ja pehmete joonega beebimööbel defineerib klassikalist stiili. Rikkalikust soe mahagoni- võiBeebimööbel kirsipuu toon, aga ka sügav espressokohvi värv annavad siin vajaliku vihje. Aga ka heledamad meevärvi toonid või kasepuust beebimööbel teeb toa heledaks ja śikiks.

Hipistiil

Veidi vintage, veidi moodne, veidi kõike. Hipistiil võtab parima osa kõigist stiilidest ja teeb sellest midagi uut. Isetegemise mood on siin avaldanud suurt mõju ja kogu beebimööbel saab tulevaste laspevanemate poolt ise ümber muudetud. Kausta riidelappe, riideribasid ja nööpe, et teha ise vanast uut. Proovi dekupaaźtehnikas kaunistada mähkimislauda, lisa hällile juurde baldahhiin või värvi kapi küljed tahvlivärviga ja sinu beebimööbel ongi trendikas kõige ehtsamas hipistiilis.

Go top