+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Narid - voodid lastele, kui neid on peres palju

Narid - voodid lastele, kui neid on peres palju

Kui peres on lapsi palju, siis ilma mingi kahtluseta on parimaks variandiks muretseda neile magamiseks narivoodid. Narivoodid on äärmiselt tänuväärsed voodid lastele – nende juures lihtsalt on midagi, mis lapsed õnnelikuks teeb. Osad ütlevad, et sellised voodid lastele vastavad laste sisemistele energeeetilistele tunnustele, teised aga väidavad, et need voodid on palju rohkemat, kui pealtnäha arvata võiks – nimelt soodustavat just narivoodid neis magajate laste suuremat kujutlusvõime ja loovuse arengut. Igatahes kummagi lähenemise korral on selge üks – narid on sellised voodid lastele, mis rõõmustavad iga last ja toovad nende näole naeratuse.

Uutmoodi lähenemised

Tavalised narivoodid on mööblipoodide raudvara, aga siiski on ka siin sisekujundajad ja mõned erakordsed andekad arhitektid tulnud välja seninägemata ja imetabaste lahendustega - sisuliselt on nad narivoodid lastele ehitanud sisse maja tervikusse, luues sel viisil mitte ainult funktsionaalseid magamisasemeid, vaid luksuslikke magamisalaseid kunstiteoseid.

Kahekordista ruumi suurust

Juhul, kui oled ruumisäästlikkuse fänn, avavad tööpindadega narivoodid lastele sul uue mõtlemise. Narivoodid võivad suurepäraselt kahekordistada tööpinda, et samas pakkuda ka piisavalt mängupinda. Need voodid lastele pole mitte ainult erakordselt keskkonnasõbralikud, vaid on ka lisaks lausa dramaatiliselt huvitavad. Lapsed võivad pugeda voodikompleksi ühest osast teise imekiirelt ja uni vahetub õpitegevuseks ümber imekiirelt.

voodid

Voodid lastele kui omaette fantaasiamaailm

Ka narid võivad olla kui muinasjuturaamatust välja hüpanud – fanataasiarikka kujundusega ja pakuvad tõelist privaatsust. Väikesed lisatud öölambikesed annavad valgust just sinna kuhu vaja ning lisatud kardinad annavad mõnusat omaette aega ilma teisi segamata juhul, kui uni veel ei juhtu tulema.

Ka lapsed hindavad ilusat disaini

Igaühel on silma heale disainile ja lapsed pole siinkohal mingi erand. Ainult seetõttu, et nad on sinu väiksemad versioonid, ei tähenda, et neid see ei huvitaks. Seega ole loov, kujunda huvitavad ja fantaasiarikkad voodid lastele ja su lapsed on sulle tänulikud ka pikki aastaid hiljem.

Go top