+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Milliseid põhilisi esemeid peaks beebimööbel sisaldama?

Milliseid põhilisi esemeid peaks beebimööbel sisaldama?

Vastse ilmakodanikuga on mugav toimetada, kui lastetoa beebimööbel sisaldab mõningaid beebi põhivarustusse kuuluvaid mööblitükke. Saab loomulikult läbi ka vähema ja rohkemaga, aga siinkohal teeme väikese ülevaate mõnedest kõige vajalikumatest esemetest, millest beebimööbel võiks koosneda ning mida üks mõnus beebituba lisaks beebivoodile võiks sisaldada:

  • mähkimislaud
  • kummut
  • sahtlitega mähkimislaud
  • kahe uksega kapp
  • õökapp
  • Mänguasjade kast

beebimööbel

Kirjeldus Säilitusruum Lisaväärtusega beebimööbel
Mähkimislaud

Kõrgendatud alus beebi mähkimiseks või riietamiseks.

90-120 cm kõrge.

Erinevatel mudelitel on erinevad säilitamisvõimalused, 2-3 riiulit või sahtlit. Mähkimislaua peale saab panna teisaldatava turvarihmadega mati ja teisaldatava raami, et beebil oleks mähkimislaual ohutum.
Kummut 3-6 sahtliga, hea beebiriiete jm. asjade hoidmiseks Kummutis saab väga mugavalt säilitada riideid, mähkmeid, rätikuid ja voodipesu. Kummuti pealispinnale saab asetada mähkimismati ja kasutada kummutit sel viisil ka mähkimislauana. Kummuti kohale seinale võib kinnitada ka peegli.
Kahe uksega kapp Mugav ka riiete riputamiseks. Palju hoiuruumi, peale riidestange tavaliselt põhjas ka 2-3 sahtlit. Kappi saab riiulite ja stangedega liigendada täpselt oma vajaduste järgi.
Öökapp Väike, voodiga ühekõrgune kapp. Enamikel öökappidel on 2-3 riiulit või sahtlit. Osad öökapid on kohe koos valgustiga.
Mänguasjade kast Suur kaanega kast. Enamasti on asjade säilitamine sellise kasti ainsaks otstarbeks. Mõningal juhul saab kasti kasutada ka istmena.
Go top