+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Teismelise tuba katusekorrusel

Teismelise tuba katusekorrusel

Kuidas kaunistada?

Teismelise tuba katusekorrusel

Iga katusealune tuba on erinev ning meil ei ole kindlat retsepti sellise ruumi kujundamisel. Kaldus laed ja katuseaknad annavad toale kordumatuse, mida peaks väärtustama. Aga kuidas? On olemas mõned proovitud lahendused, kuidas sisustada katusealusele korrusele tuba teismelisele.

Olenevalt akende suUNI Freshurusest ja valgusest ruumis võiks toas olla sära terve päeva jooksul. Heledad toonid muudavad toa üldmuljet valgusküllasemaks ja avaramaks. Kui tingimused lubavad, võib ühe seina värvida tumedamaks (huvitav ja praktiline lahendus oleks teha ühest seinast näiteks tahvel) või katta see huvitava tapeediga.

Sobivad madalamad tooted:

  • kummutid,
  • TV-alused,
  • raamaturiiulid,
  • mänguasjakastid,
  • isegi sahtliboksid tunduvad kuninglikud kaldus lae all.

Eriti madalale jäävate kaldlagede puhul on võimalik kasutada põrandal seinariiulitest moodustatud lisapinda asjade ladustamiseks

 

Mõtteline ruumijaotus

Võimalusel võiks tuba olla visuaalselt jagatud erinevateks osadeks:

  1. puhkuseks koos voodiga
  2. õppimiseks koos laua ja raamatutega
  3. puhkeala, kus on piisavalt ruumi kohtumisteks sõpradega (kott-toolid ja tumbad oleksid hea valik mugavateks istekohtadeks).

.

OStar Warsleks suurepärane, kui saaks põhilise puhkuseks vajaliku elemendi – voodi – paigutada ruumi kaugemasse osasse. Lisades voodile ka voodialuse kasti ning sinna sisse madratsi, saate täiendava magamiskoha külalisele (ilma lisamadratsita lihtsalt täiendav panipaik).

Teiseks oluliseks mööbliesemeks teismelise toas on laud. Laud peaks seisma piisavalt lähedal aknale, et kodutööde tegemisel oleks niipalju päevavalgust, kui võimalik. Täiuslik töölaud oleks Laud Mix või Laud Mix Plus kombineeritud Sahtliboksiga või TV-alusega, kus on piisavalt ruumi koolivihikute hoidmiseks.

Meie nõuanne on, et mööbli ja mustrite valik ei tohiks olla juhuslik. Travel sari koos maakaardi joonisega sobib hästi noorele reisisellile, Chill out on nagu loodud arvutihuvilisele ja Bianco Fiori oma pärlmutter roosiga on unistajatele. Teisest küljest – harilik valge mööbel on mõistlik valik minimalistliku stiili pooldajatele, kes soovivad ajatuid lahendusi.

Vaatamata trendidele, mida soovime järgida, tuleks ruumi kujundamisel siiski juhinduda intuitsioonist ja teismelise eelistustest, sest just tema peab end tundma oma toas hästi.

DriftDance Black

Go top