+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Lastetoa sisustamise idee - Orhidee

Lastetoa sisustamise idee - Orhidee

Orhidee on õrna neiuliku joonega kollektsioon, mille beež põhitoon harmoneerub ideaalselt graveeringute bordoopunase või roosaga.

Kui kasutada üht kolmest mainitud värvitoonist, on selle kollektsiooni puhul noore daami toa seinavärvi valida imelihtne. Orhidee on kollektsioon, mis sobib kas või alles beebieas neiule.

Et hoida elegantset joont Orhidee-sarjaga sisustatud toas, soovitame värvida üldseinad kreemjalt beežiks, üks sein aga vastavalt sarja värvivalikule bordoopunaseks või roosaks. Väikestes või rohkem avarust vajavates tubades soovitame aktsentvärviga värvida isegi mitte üht tervet seina, vaid seina osa. Kõnealust tumedamat tooni võib kasutada ka väiksematele disainelementidele nagu vaip, mööblikangas või muu tekstiil. Elemente eelmainitud kolme värvitooniga kombineerides sünnib kindlasti pilkupüüdev tulemus. Täiendavateks toonideks jäävad laevalge(see võib mõnikord olla ka kreemikas naturaalvalge) ja põrandamaterjali gamma (enamasti mõni puidutoon). Vaipkatte puhul võiks kaaluda tervikuga sobivat valikut järgnevatest  toonidest: bordoo, kreemikas, valge või roosa.

Mööblil kujutatud lillemotiiv võib olla eriliselt ilmekas, kui vastandada seda geomeetrilise mustriga seintel ja ruumi muude range joonega disainielemetidega. Oluline on, et valitud tooni varjund maksimaalselt harmoneeruks graveeringutel kujutatud gammaga.
Alati on võimalik leida ka kollektsiooniga kokkusobiv oma lemmiktoon. Selleks võib olla näiteks oliiviroheline, grafiithall või lilla eri varjundid. Soovitame neid lahendusi julgetele eneseotsijatele. Turvalisem ja testitud valik oleks aga siiski eelmainitud bordoopunane või roosa.

Viimase lihvi andmiseks  on võimalik maalida bordoopunasele põrandale kreemikarva lillemotiiv ning kaunistada tuba ehtsate punaste ja roosade orhideedega.

Go top