+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida?

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida?

Mingist hetkest saab meie väikesest printsessist üpris täiskasvanud teismeline tüdruk. Roosad ja värvilised mänguasjad enam ei sobi ja need soovitakse asendada stiilsete aksessuaaridega. Seega kerkib õhku oluline küsimus - millised aksessuaarid sobivad kõige paremini teismeliste tüdrukute tuppa?

Parim valik on tema enda tehtud! Tema on see, kes veedab kõige rohkem aega oma toas, kas siis koos sõpradega lõbutsedes, raamatut lugedes või õppides. Iga aksessuaar peaks sobima nii seinavärvide kui ka toas oleva mööbliga. Oleks suurepärane, kui valik moodustaks kauni terviku.

Peegel peab olema teismelise tüdruku toas. Noor tütarlaps arendab oma eneseteadvust ja hoolitseb oma väljanägemise eest. Kui peegel, siis tingimata tualettlauaga, nii et kõik kosmeetikavahendid, ehted ja parfüümid oleksid ühes kohas.

Voodikatted TXTVoodikate on veel üks väga kasulik lisa. Pehmed selja- ja käetoepadjad hoiavad sind öösel hästivalitud madratsi pehmuses, samas päeval saab nendega voodi muuta mugavaks diivaniks. Voodipesu ja padjad peaksid olema valmistatud kergesti puhastatavast ja masinaga pestavast kangast. Me võime jääda rahulikuks, olles kindlad, et voodikate ei kulu isegi siis, kui seda pestakse sageli.

Kui tahad sõpradele pakkuda rohkem istekohti, on üks võimalus loomulikult suur mugav tugitool. Aga kui toas pole piisavalt ruumi tugitooli jaoks? Me võime valida: kott-toolid - täidetud vahtpolüstüroolist graanulitega, mis istumisel sobitub keha kujuga, sellele pikali heites võib olla ta täiendav magamiskoht või seest tühi kaanega tumba – kuhu saab hoiustada asju (sest kunagi pole piisavalt ruumi).

Pehme, pika naturaalse kiuga vaip lisab interjöörile mõningast hubasust. Parim valik, kui vaiba muster vastab toa teemale - sama motiivi kordamine voodikattel ja vaibal muudab kogu toa ühtseks tervikuks. Kardinad võiksid sobida vaibaga. Peale ilusa kujunduse on vaibal ja kardinatel veel üks huvitav omadus – nad vähendavad müra toas (hea mõte!).

Lõpetuseks, kuid mitte vähemtähtsal kohal toa sisustamisel, on lambid ja laualambid. Veenduge, et toas on olemas korralikud valgusallikad.

Nr 1 - laelamp, mis on piisavalt tugeva valgusega iga nurga valgustamiseks.

Nr 2 - see on kohustuslik laualamp. Korralikult valitud laualambi valgel saab teha kodutööd ja õppida ning silmad ei väsi nii kiiresti.

Nr 3 - valgusallikas number 3 on põrandalamp, mis võiks toimida ka öölambina. Hajus valgus, pisut madalam, kui laevalgusti, loob hubase atmosfääri ja aitab enne magamaminekut lõõgastuda.

Mõlemad, nii rippuva laevalgusti kui põrandalambi kuplid võivad olla väikesed kunstiteosed. Samal ajal ei tohiks nad halvendada valgustingimusi toas! Kindlasti võivad nad olla sisekujunduse lahutamatu osa.

Me peaksime laskma teismelisel tüdrukul korraldada tuba ise. Seinal pildid koos sõpradega, mis on tehtud väljasõitudel on ju kõige olulisemad hetked tema elus, samuti armsaks saanud kaisukarud muudavad ruumi talle hubaseks. Me võime hõlpsasti ümber kujundada tuba, vahetades aksessuaare ja muutes täielikult toa stiili. See on kõige lihtsam ja kiireim meetod, kui me tahame muudatusi

Go top