+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Beebitoa mööbel

Beebitoa mööbel

Lapseootus on parim ettevalmistusaeg valida uuele ilmakodanikule riideid, mänguasju, vankrit, isegi haiglat ja miks mitte ka juba lasteaeda. On palju asju, mida meeles pidada ja seetõttu on igasugune nõu ja abi teretulnud. Niisiis, millest peaks lapsevanemad juhinduma, valides beebitoa mööblit.

1. Turvalisus eelkõige

Valmistades ette oma väikese “aarde” uut tuba, soovivad tulevased vanemad, et see oleks ohutu. See on õige! Mööblit valides tuleks eelistada neid tootjaid, kes on testitud ja sertifitseeritud ohutuse seisukohast. Millele peaks tähelepanu pöörama, et olla kindlad valitud mööbli turvalisuses?

Stabiilne konstruktsioon – hea, kui mööblieseme iga element on valmistatud vähemalt 15 mm paksusest mööbliplaadist (see on vastupidavam isegi suurema koormusega)

Värvid – tingimata vesialuselised värvid. Need on allergiavabad, mittetoksilised ja lõhnatud. Vastsündinu avastab maailma, proovides kõike suuga ja võrevoodi servad on üks neist asjadest. See on täiesti normaalne ja tänu vesialuseliste värvide kasutamisele on see beebi jaoks ohutu.

Vaikselt sulguv süsteem – kõik hinged ja siinid peaksid olema varustatud vaikselt sulguva süsteemiga. See ei ole mõeldud ainult beebi häirimise pärast (avanemise/sulgemise hääl võib imageäratada lapse), vaid see ei ohusta ka uudishimuliku lapse sõrmi. Tänu sellele süsteemile sulguvad sahtlid ja uksed aeglaselt ja laps jõuab oma sõrmed õigel ajal ukse vahelt ära võtta.

Ümardatud servad – alguses roomamisel, hiljem seisma- ja käimaõppimisel toetab laps end mööbli servadele.

Rihm seina külge kinnitamiseks – iga mööbliese (riidekapp, kummut, raamaturiiul) peaks olema varustatud vastava rihmakesega, mille saab kinnitada seina külge. Tänu sellele on meil võimalik vältida mööblieseme kukkumist.

Võrevoodi Baby

2. Praktilisus

Me valime mööbli mitmeks aastaks. Seepärast tuleks eelistada mööblit, mis annab meile palju võimalusi.

Võrevoodi – näiteks voodipõhja kõrguse reguleerimine (kõrgem asend beebi esimestel elukuudel, keskmine asend ja madalam asend voodipõhjale, kui laps juba tõuseb istuli ja püsti). Ja kui väikseke hakkab juba ise kõndima, saab võrevoodi ümber kujundada väikeseks diivaniks (kui asendada võrevoodi üks külg äravõetava turvapiirdega). Valides beebivoodile alla ka sahtli, saame lisaruumi asjade ladustamiseks.

Riidekapp – võimalus paigutada riidekapis riiulid ja stange vastavalt vajadusele.

Kummut koos mähkimisalusega – mähkimisalus kummutil on piisavalt suur, et vahetada mähkmeid kuni aastasel imikul! Ja veel – kummuti sahtlites saame hoida asju, mida vajame beebi eest hoolitsemisel ja mähkmete vahetamisel.

3. Mööbli välimus

Viimane, kuid mitte vähem oluline aspekt mööbli valimisel on selle välimus. Sõltuvalt oma eelistustest võime valida värviliste piltidega kaunistatud kollektsiooni (multifilmi tegelased – Cars, Minnie Mouse, kiisu Marie, loomad Orhidee või Roosi õitega, tähestikuga jne), õrnade graveeringutega (nagu on Bianco Fiori ja Nordic kollektsioonid) või lihtsa valge kollektsiooni Basic. Beebi tuppa sobib valge mööbel väga hästi, muutes selle heledaks ja puhtaks. Üsna oluline on mööbli paigutus beebi toas, meeles tuleks pidada, et kõik asjad oleks kergesti kättesaadavad igapäevaste toimetuste lihtsustamiseks.

CarsMinnie Mouse

NordicOrchidea

Valides mööblit beebi tuppa on palju küsimusi, millele uue pereliikme vastuvõtuks valmistuvad lapsevanemad peaksid tähelepanu pöörama. Nii meie müügikonsultandid kui ka disainerid on meelsasti abiks oma nõuannetega, kuidas valida beebi tuppa mööblit. Saame pakkuda Teile meie disainerite koostatud 3D joonist mööbli paigutuseks ruumis koos seinavärvi soovitustega ja aksessuaaridega. Rohkem infot info@meblik.ee

Go top