+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Koht vastsündinule

Koht vastsündinule

Koht vastsündinule

Me peame end asjakohaselt ette valmistama uue perekonnaliikme vastuvõtmiseks. Sellepärast on meil erilised ettepanekud pere kõige noorematele – alustades võrevoodist, kaasa arvatud riidekapp, kuni aksessuaarideni.

Võrevoodi

Mugav võrevoodi, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, on üks oluline tegur, mis mõjutab terve lapse kasvamist. Beebivoodi, värvitud veepõhise lõhnatu värviga, on lapsele täiesti ohutu, kui hammaste tulekul on vajadus kõike närida ja hammustada. Võrevoodi servad on ümardatud. Veelgi enam, võrede ülaservadele on kohaldatud silikoon katted, mis suurendavad ohutust veelgi.

Kolm ühes

Võrevoodi on kolm taset kõrguse reguleerimiseks. Tänu sellele võib seada madratsi kõrgusele, mis on mugav vanematele. Kuid võrevoodil on võimalusi veelgi. Seda saab muuta väikeseks diivaniks! Laps saab magada turvaliselt, sest võrevoodi külje võib asendada kergesti paigaldatava turvapiirdega. Saadaval on ka võrevoodi alla käiv ratastel sahtel.

Valikus on 20 erinevat kollektsiooni. Enamus neist on valged – graveeritud pildid esikülgedel vastavalt kollektsioonile. Peale selle on võrevoodit võimalik valida ka beezi värvi. Meie uues pakkumises beebidele on võrevoodi RE 140 - saadaval halli värviga, kus armas karu hoiab silma peal magaval lapsel!

Mähkimisalus

Mähkimisalus sobib ideaalselt võrevoodi peale. Kolmes küljes kõrgendatud serv, et kaitsta last kukkumise eest. Spetsiaalsed toed hoiavad mähkimisalust omal kohal, et ära hoida kontrollimatut libisemist. Mähkimisalus on lisaks ka pehme polstriga, et see oleks mugavam.

Mähkimisalus on valmistatud beebi naha jaoks ohutust materjalist. See on pehme ega põhjusta allergiat. Selle muster on universaalne, nii et see sobib hästi iga kollektsiooni voodiga.

Kummut

Kummut on kõige vajalikum asi võrevoodi kõrval. Mähkmed, kõristid, lutid ... on hea, kui sul on need käepärast. Täiuslik lahendus käesoleval juhul on kummut kolme või nelja mahuka sahtliga, mis mahutab palju.

Kummut on mitte ainult täiendavaks hoiuruumiks - seda saab tulevikus muuta tualettlauaks ja nagu me kõik teame, on see midagi, mis meeldib kõigile tüdrukutele.

Kummutit on võimalik valida üle 30 erineva kollektsiooni vahel. Mähkmed võivad oodata oma aega sahtlis, mis kaunistatud tähegraveeringutega, värvliste loomadega või motiveerivate tsitaatidega hallil taustal.

Riidekapp

Lisaks beebi toas vaja minevatele mähkmetele, lutipudelitele ja väikestele mänguasjadele peab olema koht ka riietel. Võib tunduda, et rõivad ei võta esimestel elukuudel palju ruumi ja see võib olla põhjus, miks vanemad otsustavad alguses osta ainult riiuli mänguasjade jaoks või väikese riidekapi. Tegelikult on väikestel lastel palju riideid.

Riidekapi sisu

Igal riidekapil on komplektis riiulid ja stanged riidepuude riputamiseks, nii et riidekapi sisu oleks võimalik kokku panna vastavalt kasvava lapse vajadustele. Kapi allosas on kaks mahukat sahtlit väiksemate asjade jaoks. Ruumi asjade mahutamiseks saab juurde, kui lisada riidekapile kõrgendus. See on võimalik enamikel kollektsioonidest.

Aksessuaarid

Aksessuaarid on suurepärane täiendus lastetoale. Meil on pakkumises akrüülvaibad – ideaalne roomavale lapsele. Voodipesu ja voodi päevakatted on saadaval erinevatele kollektsioonidele. Voodikatted on valmistatud pehmest fliisist ja on täiuslikuks lisaks interjöörile.

Meie värvikad seinakellad näitavad, kuidas aeg lendab mängides ja õppides. Tänu rikkalikule laelampide, põrandavalgustite ja lauavalgustite valikule saab peaaegu igas interjööris moodustada nõuetekohase valgustuse.  Värvilisest, soojast ja hubasest lastetoast saab alguse suurepärane õnnelik lapsepõlv.

Go top