+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Tuba noorele spordipoisile

Tuba noorele spordipoisile

Õige motiivi otsimisel poisi tuppa võiks kindlasti kaaluda sporditeemat. Jalgpall on kahtlemata armastatuim spordiala. Leidub aga ka palju teisi populaarseid alasid nagu  korvpall, autoralli, motokross jms. Jalgpall ei ole laste seas pelgalt popp huviala ja peamine jututeema, vaid ka hea emotsiooni allikas. Kuidas aga spordimotiivi interjööris kõige paremini kujutada?

 

Vaatame, kuidas sisustada üht jalgpalliteemalist tuba! Tasub arvesse võtta, et sõna “jalgpall” sisaldab lisaks selle tähendusele ka konkreetseid spordiklubisid, iidoleid, parimaid mängijaid ja ohtralt fännividinaid - nagu sallid, särgid, isegi voodipesu - ja palju muud. Kui lähtume toa sisustamisel ühest kindlast jalgpalliklubist, siis kindlasti peaks see olema lapse lemmikklubi. Kui lemmikklubi on teada, tasub pöörata tähelepanu sellele, kuidas valitud motiivi mööblil või ruumis kõige paremini esile tuua. Väiksemad esemed, nagu voodipesu, jalgpallid või särgid on head kujunduselemendid. Lemmikklubi temaatika kasutamine spordile pühendunud lapse toas on talle kindlasti meeldiv üllatus. Sealjuures soovitame motiivi kasutada mõistlikkuse piires ja hoida ruumis tagasihoidlikku joont. Lisaks tasub kaaluda näiteks jalgpalliväljaku kujuga vaiba lisamist  interjööri või paigutada tuppa paar ehtsat miniväravat.

 

Spordimotiiviga interjööri loomine mõjub hästi ka näiteks isa-poja suhtele. Seega võikski motiivi valimine olla perekeskne, nii et igaüks saab oma arvamust avaldada ja lemmikklubi valimine ise on juba vahva võimalus koos olla.

Go top