+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee Vihje

Tuba noorele spordipoisile

Tuba noorele spordipoisile

Poisi tuppa õige motiivi otsimisel võiks kindlasti kaaluda sporditeemat. Jalgpall on kahtlemata armastatuim spordiala. Leidub aga ka palju teisi poppe alasid nagu  korvpall, autoralli, motokross, Vormel 1, purjetamine jms. Jalgpall ei ole laste seas pelgalt popp huviala ja peamine jututeema, vaid ka hea emotsiooni allikas. Kuidas aga spordimotiivi interjööris kõige paremini kujutada?

Vaatame samm-sammult, kuidas sisustada üht jalgpalliteemalist tuba. Tasub arvesse võtta, et sõna “jalgpall” sisaldab lisaks selle tähendusele ka konkreetseid spordiklubisid, iidoleid, parimaid mängijaid ja ohtralt fännividinaid, nagu sallid, särgid või isegi voodipesu, ja palju muud. Kui lähtume toa sisustamisel ühest kindlast jalgpalliklubist, siis kindlasti peaks see olema lapse lemmikklubi. Hetkel on armastatumad välismaa klubid FC Barcelona, Real Madrid ja Manchester United. Kodus aga kindlasti Eesti koondis eesotsas Andres Operi, Raio Piiroja ja Konstantin Vassiljeviga. Kui lemmikklubi on teada, tasub pöörata tähelepanu sellele, kuidas valitud motiivi mööblil või ruumis kõige paremini esile tuua. Väiksemad seemed, nagu voodipesu, jalgpallid või särgid on head kujunduselemendid. Lemmikklubi temaatika kasutamine spordile pühendunud lapse toas on lapsele kindlasti meeltmööda üllatus. Sealjuures soovitame motiivi kasutada mõistlikkuse piires ja hoida ruumis tagasihoidlikku joont. Lisaks tasub kaaluda mõni jalgpalliväljaku kujuga vaiba lisamist  interjööri või paigutada tuppa paar ehtsat jalgpalli miniväravat.

Spordimotiiviga interjööri loomine mõjub hästi ka näiteks isa-poja suhtele. Seega võikski motiivi valimine olla perekeskne, nii et igaüks saab oma arvamust avaldada ja lemmikklubi valimine ise on juba vahva võimalus koos olla.

Go top