+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.ee7x Miks MeblikEttevõte Euroopalike väärtushinnangutega

Euroopalike väärtushinnangutega ettevõte

Euroopalike väärtushinnangutega ettevõte

See kõik algas 2006. aastal kahe sõbra soovist luua mööblimaailmas uuenduslikke lahendusi. Kõik selleks, et anda riidekappidele, kummutitele ja vooditele originaalne, iseloomuga välimus ning ilmestada ja esile tõsta lastetoa mööblit. Täna on Meblikus pea 300 töötajat ja Meblik on vallutamas uusi turge kogu maailmas. Juhindudes põhimõttest, et headus on ainus asi, mis jagades kahekordistub, oleme osalenud sotsiaalsetes heategevusprogrammides.

Poolas teeme koostööd fondidega "Beautiful Angels Assotiacion" ja "SOS Childern's Villages", kellega oleme sisustanud abivajavate laste ruume. Oleme loonud ruume lastele ka raamatukogudes, lastekodudes ja laste päevahoidudes ning muudes mittetulunduslikes organisatsioonides üle Euroopa.

Oleme teinud koostööd Poola humanitaarabi aktsioonidega alates 2008. aastast. Oleme toetanud Lõuna-Sudaanis kolme puhtaveekaevu ehitamist - tänu sellele paranes Bor`i ja Kuerdieki elanike elukvaliteet märkimisväärselt.

Mis on olnud meie edu saladus? Koostööpartnerid, töötajad ja Teie, meie kliendid! Teie tagasiside on olnud suureks abiks toodete ja teenuste kvaliteedi tagamisel. See on alles meie teekonna algus – meil on endiselt palju ideid ja energiat. Hakkame tööle!

Go top