+372 555 14 505 (Tallinn)

+372 555 14 809 (Tartu)

Facebook
Meblik MEBLIK.eeMeblik.eeMiks Meblik?

Miks Meblik?

Lapse toa sisustamisel on kõigil erinevad nõuded lastetoa mööblile. Siiski soovime Teile välja tuua meie mööbli parimad omadused, mis aitavad Teil vastata küsimusele “Miks Meblik?”:

Imelised graveeringud

Meie mööbli igat kollektsiooni kaunistab fassaadidel unikaalne 3D disain graveering, mis iseloomustab igat sarja. Antud graveering loob erilise ja moodsa tulemuse Teie lapse toas.

Kõrgem kvaliteet

Meie mööblil on Euroopa TUV Sertifikaat, mis lubab meil turvaliselt müüa oma toodangut Euroopas. Samuti on Meblik kaubamärgi toodetele omistatud palju erinevaid auhindu ja tunnustusi. Vaata kodulehelt “Diplomid ja auhinnad”.

Mööbli funktsionaalsus

Mitmekesisus , erinevad lahendused ja turvalisus tõestavad, et see on parim valik meie kõige olulisemale kliendile- Teie lapsele.

Ökoloogia

Hoolides meie pisikestest klientidest ja looduskeskkonnast- kasutame oma mööblil ökoloogilisel tehnoloogial toodetud vesiemulsioonvärve.

Loe edasi…

Auhinnad ja tunnustus

Aastate pikkune töö on toonud ettevõttele palju auhindu ja tunnustust mööblitööstuses, mis omakorda on pälvinud usalduse klientide seas. Mittetulundusühingutega toetatakse Kolmanda Maailma regioone.

Loe edasi…

Kokkupanek + 5 aastane garantii

Ainult Meblik pakub 5 aastast garantiid mööblile, kui Te tellite mööbli koos paigaldusega.

Loe edasi…

Go top