+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook

Juhised

Väike ruum (vihjed, inspiratsioon)

Väike ruum (vihjed, inspiratsioon) Ruumi suurus on üks tähtsamaid küsimusi toa kujundamisel. See mõjutab oluliselt mööbli paigutust. Kui ruum on väike, siis nõuab see mõningast pingutust, et leida parim võimalik lahendus.

Loe edasi…

Beebitoa mööbel

Beebitoa mööbel Lapseootus on parim ettevalmistusaeg valida uuele ilmakodanikule riideid, mänguasju, vankrit, isegi haiglat ja miks mitte ka juba lasteaeda. On palju asju, mida meeles pidada ja seetõttu on igasugune nõu ja abi teretulnud. Niisiis, millest peaks lapsevanemad juhinduma, valides beebitoa mööblit.

Loe edasi…

Kuidas kujundada 10-aastase poisi tuba?

10 aastat ei ole lihtsalt niisama vanus noore mehe elus. Häbelikust poisipõnnist saab nüüd tõsine.4-nda klassi õpilane. Ta on piisavalt iseseisev oma otsuste tegemisel, olles teadlik nende võimalikest tagajärgedest (loomulikult on hinnatud ka lapsevanemate või suuremate õdede-vendade soovitused). Neljandasse klassi minek on seotud uute väljakutsetega – 10-aastane poiss tuleb algklassidest, kus ta on õppinud lugema, kirjutama, grammatika- ja matemaatika reegleid – nüüd aga on nii koolis kui kodus uued teemad ja ülesanded. Senised lemmiktegelased muinasjuttudest on asendunud filmide superkangelastega ja poiss ise tahaks juba tunda end teismelisena. Kuidas seda kõike korraldada?

Loe edasi…

Lapse tuba – mis värvi?

Lapse tuba – mis värvi? Roosa, sinine, valge, beež, pastelsed toonid, intensiivsed värvid ja mustrilised taustapildid – lapse tuppa võib valida sama palju värve nagu mis tahes teise ruumi kogu majas. Milline sobib kõige paremini? See valitakse vastavalt lapse vanusele.

Loe edasi…

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida?

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida? Mingist hetkest saab meie väikesest printsessist üpris täiskasvanud teismeline tüdruk. Roosad ja värvilised mänguasjad enam ei sobi ja need soovitakse asendada stiilsete aksessuaaridega. Seega kerkib õhku oluline küsimus - millised aksessuaarid sobivad kõige paremini teismeliste tüdrukute tuppa?

Loe edasi…

Go top