+372 555 14 505 (Tallinn)

Facebook
Meblik MEBLIK.eeUudised

ReStyle!

Värvid, mustrid, aksessuaarid – need on hooajalised.... kuid üks on jääv - ajatu klassika! Laske meil end üllatada ja vaadake, mida meie disainerid on Teie jaoks välja töötanud!

On stiile, millest ei tüdine kunagi. Siiski – kui asi on seda väärt, võib ka klassikalist mudelit kaasajastada. Meie disainerid on sellega tegelenud ja nüüd esitleme Teile nende tööd.

Royal White

Ajatu klassika

Iga kollektsioon uue mööbli puhul on erinev, kuid neil on üks ühine joon: värv. Me valisime alpi valge ja ... halli! Need värvitoonud koos klassikalise stiiliga muudavad mööbli täiuslikuks.

Uusi kollektsioone iseloomustab graveering, mis imiteerib polsterdamist või pitsi, ning motiveerivad joonistused täis positiivset energiat.

Royal kollektsioon on ajatu stiili kõige ehedam näide. Graveering, mis jäljendab tepinguid, näeb valgel või hallil mööblil suurepärane välja. Tänu sellele on loodud täiesti uued ja ainulaadsed tooted.  See kollektsioon on kujundatud kahes värvitoonis - hall (Royal Grey) ja valge (Royal White).

Boho on disainitud eelkõige tüdrukutele. Tänu õrna mustriga graveeringule võib iga tüdruk tunda end tõelise printsessina. Stiilsete pitsornamentidega kaunistatud esikülg on moekas lahendus, mis sobib ühtaegu nii riietele kui sisekujundusse.

boho-3.jpg (1920 x 1281)

Vibe

Funktsionaalsed lahendused

Kõigi kollektsioonide ühine nimetaja on – asjade paigutamine. Riidekapi allosas on mahukad sahtlid, kus laps saab hoida o ma varandust. Neljaosalisele seinariiulile saab asetada kõige väärtuslikumad suveniirid ning raamatuid. Voodi kõrvale mõeldud öökapp on täiendav koht asjadele, mis peavad alati olema käepärast.

Kosutav uni

ReStyle kollektsioonidest leiab igaüks endale midagi. Vibe kollektsioon loodi silmas pidades Skandinaavia stiili. Graveeringud esikülgedel, naeratava kaisukaru pilt voodiotsal ja positiivset energiat täis lausekatked...  need elemendid muudavad beebi toa lõõgastavaks ja rahulikuks paigaks. Kui aga otsite kollektsiooni veidi vanematele lastele (isegi teismelistele), on siin valida kristallidega kaunistatud voodi, mis sobib igale vanusele.

Printsessi nurgake Boho

Meie stiilne uudis - eraldiseisev tualettlaud - on suurepärane valik kasvavale noorele daamile.  Ei ole raske aimata, et iga noor neiu unistab väikesest nurgakesest, kus on mugav teha make up`i ning soengut, riietuda jne. Tualettlaud Re suudab muuta ühe osa toast väikeseks ilusalongiks!

Kodutööde mugavus Royal Grey

Pöörake tähelepanu ReStyle'i kollektsioonides pakutavatele lauadele. Lauda on võimalik valida kahes erinevas variandis – sahtlid paremal või sahtlid vasakul. Mõlemil juhul võib laua peale paigaldada ülemise riiuli, mis annab lisaruumi vajalikele asjadele. Tänu sellele riiulile jääb laual ruumi ka sülearvutile.

Go top