+372 555 14 505 (Tallinn)

+372 555 14 809 (Tartu)

Facebook

Juhised

18 oct 2017

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida?

, Meblik

Teismelise tüdruku toa aksessuaarid - mida valida? Mingist hetkest saab meie väikesest printsessist üpris täiskasvanud teismeline tüdruk. Roosad ja värvilised mänguasjad enam ei sobi ja need soovitakse asendada stiilsete aksessuaaridega. Seega kerkib õhku oluline küsimus - millised aksessuaarid sobivad kõige paremini teismeliste tüdrukute tuppa?

Loe edasi…

16 oct 2017

Jagatud tuba

, Meblik

Jagatud tuba Korraldada õdedele-vendadele ühine tuba on suur väljakutse, kuid samal ajal võib see olla ka huvitav seiklus. Et tuba sobiks ideaalselt õdedele-vendadele, tuleks mõned õige mööbli- ja värvivalikut lihtsustavad küsimused valmis mõelda juba toa projekteerimisel.

Loe edasi…

13 sep 2017

Teismelise tuba katusekorrusel

, Meblik

Teismelise tuba katusekorrusel Iga katusealune tuba on erinev ning meil ei ole kindlat retsepti sellise ruumi kujundamisel. Kaldus laed ja katuseaknad annavad toale kordumatuse, mida peaks väärtustama. Aga kuidas? On olemas mõned proovitud lahendused, kuidas sisustada katusealusele korrusele tuba teismelisele. Olenevalt akende suurusest ja valgusest ruumis võiks toas olla sära terve päeva jooksul. Heledad toonid muudavad toa üldmuljet valgusküllasemaks ja avaramaks. Kui tingimused lubavad, võib ühe seina värvida tumedamaks (huvitav ja praktiline lahendus oleks teha ühest seinast näiteks tahvel) või katta see huvitava tapeediga.

Loe edasi…

05 mar 2015

Hoia noortetoa mööbel puhtana õigete meetoditega

, Meblik

Hoia noortetoa mööbel puhtana õigete meetoditega Hoides oma noortetoa mööbel puhtana ei tee seda mitte ainult välimuselt ilusamaks, vaid pikendadb ka selle iga. Kogu maja mööbli puhastamine võib endast kujutada tohutusuurt tööd, aga asja võib teha ka hoopis lihtsamaks. Järgides mõnda lihtsat sammu võid kujundada lihtsalid harjumusi, kuidas noortetoa mööbel kiirelt ja efektiivselt puhtaks saada ja seda ka puhtana hoida.

Loe edasi…

05 mar 2015

Sama lastetoa mööbel lapse sünnist kuni teismeeani – on see üldse võimalik?

, Meblik

Sama lastetoa mööbel lapse sünnist kuni teismeeani – on see üldse võimalik? On küll. Aga see nõuab hoolikat planeerimist ja mitmete asjaolude ettearvestamist. Kõige üldisemalt öeldes ei erine aga lastetoa funktsionaalne sisustamine väga oluliselt ükskõik millise muu toa sisustamisest.

Loe edasi…

Go top