7x miks Meblik

Meie tooteid iseloomustavad: 

 • lastemööbli ümardatud servad, 
 • veepõhised Sherwin Williamsi värvid, 
 • UV-kaitsega pinnad, 
 • eluaegse garantiiga pehme sulgumissüsteemiga furnituur, 
 • spetsiaalsed rihmad mööbli seina külge kinnitamiseks.

Iga meie mööbliese on disainitud nii, et see oleks lastele ohutu. Lisaks sellele testime me oma tooteid ise. Meblik on loodud lapsevanemate poolt, kelle jaoks nende põnnide turvalisus on esmatähtis. Meie mööbel on valmistatud suurima hoolega ja ka pisimaid detaile silmas pidades. Mööbli turvalisust on kontrollitud ja see vastab igati Euroopa Liidus lastemööblile kehtestatud rangetele standarditele. Samuti on enamikul meie mööblist ohutussertifikaadid, mille on välja andnud TÜV Rheinland Poland. See tähendab, et nad on läbinud pikad ja detailsed testid, mille positiivsed tulemused annavad tunnistust meie toodete kõrgest kvaliteedist ja nende vastavusest rangetele ohutusreeglitele. 

 Veelgi enam, meie mööbel on pärjatud TÜV Rheinland Test+Monitoring CF-märgisega, mis tähendab:

 1. positiivset tulemust tootmisliini auditil, 
 2. sealhulgas tootmistehnoloogia, 
 3. kasutatud masinad ja tööriistad, 
 4. tootmisliini organiseerimine, 
 5. tootmisprotsessi töötajate kvalifikatsioonid ja kvaliteedikontroll, registreerimine ja kõik seotud toimingud.

See annab meie toodetele korratavuse ja stabiilsuse garantii.

Meil on ligi 50 erinevat mööblikollektsiooni lastele ja teismelistele, igaüks neist on isemoodi ja eristub teistest teema poolest. Meie looming põimib muinasjutu tegelikkusega. Lastemööbli oleme disaininud just silmas pidades pisimaid, kes kõigi oma meeltega maailma avastavad. 

Laste sõrmed liiguvad mööda graveeringute kumerusi - see toetab nende psühhomotoorset arengut, huvitav disain ja värvikad detailid soodustavad lapse loomingulist arenemist ning aitavad neil värve ja kujundeid tundma õppida. Teismeliste mööbli pindadel olevad graveeringud kaunistavad ja täiustavad interjööri, sobides ka kõige nõudlikumale maitsele.

     

Kõik on loodud suurima hoole ja armastusega ning mööbli disain on alati kohandatud sarja stiiliga. Ühelt poolt kleidid ja lilled, teisalt aga jalgpallurid ja ralliautod... Nii poisid kui tüdrukud leiavad siit endale midagi.

 

Teie tellimuse lõplikuks vormistamiseks pakume mööbli transportimist Teile koju. Võimalik on tellida ka mööbli kokkupanek, mis annab tellitud mööblile 5-aastase garantii. Transpordi ja mööbli kokkupaneku kohta käivaid üksikasju saate täpsustada tellimuse vormistamisel. Kauba saabumisel Tallinna lattu võetakse Teiega ühendust, et kokku leppida sobiv transpordi- või mööbli kokkupaneku aeg.

Transpordi hinnad KM-ga. Transpordi hind sisaldab pakkide tuppa kandmist.

 • Tallinn 30€
 • Harjumaa 35€
 • Mujal Eestis 42€
 • Saared 60€

Lao telefoninumber +372 51 998 385

Mööblile, mida kasutavad igapäevaselt lapsed, on suured nõuded. See peab olema mitte ainult vastupidav, vaid ka ohutu. Seepärast anname meie meistrite poolt paigaldatud mööblile 5-aastase garantii, mis katab defektid ja tootmisvead.

Enne, kui mööbel Sinu koju jõuab, peab ta läbima keerulise tootmisprotsessi. Juba ainult tehases töötab ühe riidekapi tootmise juures kuni 48 inimest. 

Me kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid, kõrgeima kvaliteediga materjale ja arenenud masinaid, mida käsitsevad vaid kvalifitseeritud ja võimekad töötajad. Tänu sellele ei tunnustata meid mitte ainult Euroopas, vaid lausa kogu maailmas. Me pakume soodsate hindadega esmaklassilist kvaliteeti ning kasulikke eripakkumisi. Igatahes... Vaata ise järele!

Meie lugu algas aastal 2006 kahest sõbrast, kes hakkasid mööblimaailmas uuenduslikke lahendusi looma - kõik selleks, et ainulaadse iseloomuga riidekappide, kummutite ja voodite abil laste toad rõõmuküllasemaks muuta. Praeguseks on Mebliku palgal ligi 300 töötajat üle kogu maa, siseneme ka uutele turgudele terves maailmas.

Juhindudes põhimõttest, et jagatud rõõm on poole suurem, oleme olnud aktiivsed ka sotsiaalvaldkonnas - alates 2008. aastast teeme koostööd Poola humanitaarabiga. Oleme toetanud nelja puhta vee kaevu ehitamist Lõuna-Sudaanis, tõstes sellega märkimisväärselt Bori ja Kuerdieki külade elanike elukvaliteeti. Poolas teeme koostööd Kaunite Inglite, Mul On Unistus ja SOS Lasteküla fondidega, kellega koos oleme ümber kujundanud vaesuses elavate laste magamistube. Me ehitame ka mängualasid lastele Varssavis, Toruńis, Rzeszówis, Wisła Wielkas ning paljudes teistes kohtades. 

Meie edule aitavad kaasa mitmed faktorid - tarnijad, töötajad ja Teie, kliendid, ning Teie tagasiside meie toodete ja teenuste kvaliteedi kohta. Oleme alles oma teekonna alguses, meil on pead ideid täis ja palju energiat järel. Teeme ära!